Сервісне обслуговування


servis-modern-expo

СЕРВІС МОДЕРН-ЕКСПО — ВИСОКІ СТАНДАРТИ РОБОТИ!

Однією з наших ключових компетенцій є сервісне обслуговування. Надаючи сервісну підтримку, ми гарантуємо довготривалу, безперебійну експлуатацію встановленого нами обладнання, а також мінімізацію його простоїв.

КРАЩИЙ ДОСВІД НАДАННЯ ПОСЛУГИ ПІСЛЯПРОДАЖНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Ми турбуємося як про якість нашої продукції та послуг, так і про нашу репутацію провідної компанії-виробника в Європі. Тому наша ціль — бездоганний результат у виконанні клієнтських запитів. Ми пропонуємо сервіс та ремонт обладнання на європейському рівні.

СЛУЖБА СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРАЦЮЄ 24/7 ЩОБ ОПЕРАТИВНО РЕАГУВАТИ НА ЗАПИТИ

Після реалізації проекту між Модерн-Експо та партнером, бізнес-відносини продовжуються на новому рівні, де ми надаємо індивідуальні сервісні рішення та комплексний супровід обладнання.

Ми здійснюємо сервісну підтримку широкого спектру обладнання як власного виробництва, так і інших компаній-виробників:

  • холодильне обладнання
  • торгівельні та складські стелажі
  • POSM-обладнання
  • касові бокси
  • технологічне обладнання з нержавіючої сталі
  • автоматизовані термінали

ПЕРЕЛІК НАШИХ СЕРВІСНИХ ПОСЛУГ

Досвід та кваліфікація працівників сервісної служби Модерн-Експо – це гарантія безперебійної та надійної роботи обладнання.

Технічне обслуговування

Технічне обслуговування являє собою профілактичні дії, які необхідні для забезпечення безперервної роботи обладнання. Здійснюється через визначені інтервали часу та носить планово-попереджувальний та періодичний характер. Тривалість та об’єм робіт залежить від призначення, виду обладнання та його технічного стану.

Регулярне проведення кваліфікованого обслуговування вашого обладнання забезпечить його неперервну, надійну та безпечну роботу протягом усієї експлуатації.

Сервісне обслуговування включає як, власне, обслуговування обладнання безпосередньо спеціалістами Модерн-Експо, так і авторський нагляд за роботою з обладнанням вашими співробітниками. Даний тип послуг може надаватися як в час дії гарантії, так і після її завершення.

Гарантійне обслуговування

Нашим головним завданням під час гарантійного обслуговування є мінімізація часу по усуненню будь-яких поломок та невідповідностей.

В Службі сервісу Модерн-Експо працює гаряча лінія в режимі 24/7. Оперативне реагування на кожен ваш дзвінок чи запит дозволяє забезпечити вирішення проблем в найкоротші строки.

Постгарантійне обслуговування

Не варто хвилюватися про закінчення терміну дії гарантії! З Модерн-Експо можливо максимально продовжити термін експлуатації обладнання.

Заключивши договір на постгарантійне обслуговування, вам не доведеться більше займатися пошуком компетентних організацій для усунення труднощів в роботі вашого обладнання.

Інспектування обладнання

Послуга включає в себе обстеження по виявленню будь-яких невідповідностей та пошкоджень. Особливо це актуально для складських та торгівельних стелажів, де пошкодження конструкції небезпечне як для товарів, що можуть на них зберігатися, так і для обслуговуючого персоналу. Мінімальні вкладення в інспектування з надлишком перекриють потенційні втрати від можливих проблем.

Під час робіт ми ідентифікуємо усі невідповідності та даємо рекомендації по їх усуненню. За необхідності виконуємо ремонт або заміну пошкоджених елементів.

Ремонт

Спеціалісти Модерн-Експо запросто відновлюють роботоздатність обладнання. Крім того, можуть  легко переобладнати або модернізувати його за вашим бажанням.

Навчання та сертифікація

Ми надаємо консультації для наших дилерів та підрядних організацій. Проводимо навчання та тренінги по принципам роботи, експлуатації, монтажу, ремонту та сервісному обслуговуванню торгового, стелажного та холодильного обладнання. Після успішного проходження навчання ми видаємо відповідний сертифікат, який дає право дилеру чи іншій зацікавленій стороні виконувати певні види послуг нашим клієнтам від нашого імені. В такому випадку строк гарантії діє в повному обсязі.

Наші сервісні центри працюють в містах України, в Росії, Польщі, Білорусі, ОАЕ, Німеччині.

Ряд нових представництв щорічно відкривається в країнах Європи та Азії.

Все це дозволяє нам оперативно реагувати на всі потреби наших клієнтів.

Географія розташування сервісних центрів:

Україна, м.Луцьк

Телефон: 0 800 219 000
E-mail: service@modern-expo.com

Польща, м.Люблін

Телефон: +48 690 490 567
E-mail: szymon.babinski@modern-expo.com

Росія, м.Москва

Телефон: +7 926-608-14-33
E-mail: igor.sergeev@modern-expo.com

Білорусь, м.Вітебськ

Телефон: +375 29 767 09 52
E-mail: mikhail.gribko@modern-expo.com

Німеччина, м.Берлін

Телефон: +49 (0) 171 222 1293
E-mail: irina.dzekel@modern-expo.de

ОАЕ, м.Дубай

Телефон: +971 56 815 00 90
E-mail: borys.didenko@modern-expo.com

Наші клієнти – успішні українські та провідні міжнародні компанії

Наш номер телефону: 0 800 219 000

Також ви можете відправити нам запит і ми самостійно з вами зв’яжемося.

Замовити


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа