НОВИНИ

Виставковий стенд Modern-Expо Group мав шалений успіх в Києві!


Міжнародна компанія Modern-Expо Group взяла участь у міжнародній виставці «Індустрія торгівлі», що проходила у виставковому павільйоні «КиївЕкспоПлаза» протягом 20-22 лютого в Києві.

rsz_dsc-146

Виставковий стенд компанії, площею 300 м², був найбільшим на виставці й миттєво привертав увагу відвідувачів, гостей. Modern-Expо Group мала на меті показати новий ритейл, зразки інноваційного обладнання, рішення «під ключ». Адже компанія вийшла на рівень глобального постачальника комплексних рішень для ритейлу, тому вважає обмін досвідом для виробників обладнання, постачальників технологій і послуг у сфері роздрібної торгівлі ключовим у своїй роботі.

rsz_1dsc-179

На виставковому стенді були представлені pos-термінали, холодильне обладнання, оригінальні рішення для професійної кухні, торговельні стелажі, касові бокси, інноваційний «розумний візок», каси самообслуговування та рішення для eommerceпоштомат.

rsz_1dsc-7

rsz_dsc-3

Стенд Modern-Expо Group став справжнім осередком затишку, комфорту й гостинності — ідеальним місцем для партнерських зустрічей та укладання нових угод. Українські ритейлери отримали нагоду, на прикладі стенду компанії, побачити виставковий рівень європейського зразка.

rsz_dsc-11

rsz_dsc-12

rsz_dsc-24 (1)

rsz_dsc-44

Власне, організацією експозиції і другого Modern Retаil Forum, який паралельно проходив 20 лютого в межах «Індустрії торгівлі», компанія ModernEхро Group вкотре нагадала своїм партнерам про те, що, попри співпрацю з понад 60 країнами світу, почала свій розвиток саме на українській бізнес-платформі і готова до співпраці на всіх рівнях вітчизняного ритейлу. А своїм європейським партнерам продемонструвала, наскільки швидко просувається компанія, головна мета якої — стати найкращим партнером в побудові ефективного бізнесу.

We Create Retail New!

rsz_dsc-97
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа