НОВИНИ

Рішення від «Модерн-Експо» — для єдиного в світі ресторану авторського морозива Gelarty


За словами Максима Голубєва — автора ідеї і шефа  ice cream studio Gelarty, аналогів  цій студії у світі немає,  команда  знайшла свою нішу: «Ви можете побачити лише певні лінійки морозива, скажімо, в Італії, або суп з морозива —  у Франції. Але так, щоб в одному місці було об`єднане все разом, — тобто всі ці лінійки, способи приготування та плюс іще справжнє морозиво без хімічних інгредієнтів та смакових додатків – у світі нічого подібного немає».

IMG_6570

Команда Gelarty вперше  в історії представить Україну на Чемпіонаті світу з авторського морозиву Coppa del Mondo della Gelateria (Gelato World Cup) у 2018 році. А наразі ресторан-студія офіційно відкрилась і пройшла акредитацію у Голови міжнародного комітету чемпіонату П’єр Паоло Маньї, який оцінив морозиво з чорним хлібом і сіллю, сорбет з шампанського, різотто з креветочним морозивом і десерт з дині і чебрецю.

IMG_6236

— Партнерами стають тоді, коли важко. Коли проект ще на стадії становлення, — у ньому потрібно робити багато індивідуальних рішень, і це непросто. У великому проекті працювати значно легше. «Модерн-Експо» єдина компанія, яка погодилась, змогла і зробила для нас це  індивідуальне рішення.

IMG_6140

Так, ми придбали в «Модерн-Експо» стандартне обладнання для професійної кухні, але ряд речей, як-от цілком унікальні морозильні столи, тумби з ємностями для соусів та фруктів, які зберігалися б в охолодженому вигляді, вони створили спеціально під наші завдання, — прокоментував Максим Голубєв.  — Тому що обладнання під задачі, які ми ж і придумали, просто не існувало в природі. А «Модерн-Експо» — це та компанія, яка зуміла бути настільки гнучкою, що вирішила їх.

IMG_6096

Першим критерієм у підборі постачальників обладнання,  ми поставили можливість компанії робити те ж саме на європейському ринку. Gelarty  в Україні – це  стартап, де ми вчимося і плануємо уже наступного року відкрити перший ресторан у Західній Європі, і він буде не один. І я хочу, щоб наші партнери, — «Модерн-Експо»,  які з нами на цьому проекті також вчаться,  швидко і красиво будували для нас нові рішення  в Європі. Тому що ця компанія – це справжні партнери!

IMG_6270
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа