НОВИНИ

У Луцьку, за підтримки Modern-Expo Group, пройшов міжнародний джазовий фест


Десятий  джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2017», що відбувся в Луцьку 25-27 серпня,  був багатий розмаїттям стилів й напрямків.  Колективи шукають нового звучання, а глядачі – неповторних відчуттів після цих експериментів. Тож ювілейний фест, проведення якого підтримала Modern-Expo Group,  зібрав прихильників блюзу, латиноамериканських мотивів, етнічного джазу,  фанку тощо.

Джаз_01

Вразили  виступом  столичні виконавці —  вокалістка Катіко Пурцеладзе та піаніст Павло Ігнатьєв. Сімейний дует наразі теж у виконавському пошуку, що зовсім не завадило зірвати гучні оплески та вигуки «браво» за майстерне виконання сучасних nu-jazz, acid-jazz.

Нетерпляче очікували працівники Modern-Expo Group, які також були на фесті,  й на  Katya Chilly Group 432гц. Адже співачка тріумфально повернулась на сцену після тривалої перерви й тепер сміливо експериментує в етнічному співочому полі. Так, Katya Chilly виконувала відомі українські народні пісні, що звучали як медитація, й дозволяли поглянути на звиклі мелодії та слова під цілком іншим кутом. Глядачі називали її виступ космічним,  а маленький син вокалістки майже весь час провів на сцені: часом засинав, просився на руки, але ні на мить не завадив виступу  мами-співачки.   Katya Chilly певна, що музика створюється за відчуттями, а діти якраз ті, хто можуть навчити в цьому і любові, і сміливості.

Джаз_02

Шанувальники сальси мали унікальну нагоду натанцюватись і помилуватися своїми ж химерними тінями на мурах замку, коли на сцену вийшов Ілля Єресько, піаніст і натхненник сальса-оркестру «Disloсados». Кубинської музики, де є багато активних духових секцій,  перкусій та  бонги – багато не буває. Було естетично, красиво і з гарною новиною: незабаром у Луцьку відкриють філію найбільшої в Україні  сальса-студії.

Прекрасний рівень виконання був і в польського «The Lions», інтернаціонального “Evgeniy Pugachov European Quartet feat – порадували відомі луцькі джазмени, які зараз проживають у Польщі,  батько і син – Олег і  Тарас Баковські – їхній виступ вітали особливо тепло.

джаз_06

Останній день виступу – неперевершеним став виступ відомого американського блюзмена Кіта Данна. Кожен же день фестивалю завершувався  чудовими jam session, окрім того, неодноразово оголошували спонсорів фестивалю, без яких  проведення цієї унікальної, поза політикою, події було б неможливим. А соціально відповідальна компанія Modern-Expo Group,  спонсор фестивалю – візитівки Луцька —  завжди за якісний продукт і у виробництві, яким займається,  і в культурному житті, яке активно пропагує!

Go Modern!
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа