НОВИНИ

«ТЕХНОДОМ» в стилі Loft від Modern-Eхро


sh-r-4

Найбільший ритейлер Казахстану «ТЕХНОДОМ» відкрив чотири нові магазини в стилі Loft з обладнанням від Modern-Eхро, міжнародної компанії-постачальника комплексних рішень для ритейлу. Стиль Loft для торгових точок мережі став не тільки сучасним стилем інтер’єру, а й створив простір для самовираження, поєднання нового і вже знайомого. Такими сьогодні є холи в нових, із середньою площею близько 1000 м² магазинах «ТЕХНОДОМ».

sh-r

sh-r-2

Тепер електропобутова, комп’ютерна техніка та аксесуари розташовані в спеціальних зонах, де можна спокійно зорієнтуватися в асортименті. Компанія Modern-Eхро обладнала торгові зали декоративними фасадними частинами, острівним і пристінним обладнанням, стійками і кошиками відповідно до нового концепту. Саме зонування і відкрите, виразне планування Loft створили максимально зручні умови для підбору необхідної техніки. Але найважливіше, що час для спілкування з менеджерами, вивчення характеристик при виборі товару тепер проходить в атмосфері передчуття, емоційних вражень в очікуванні нового придбання. І цьому стиль Loft сприяє максимально.

sh-r-3

Нові магазини «ТЕХНОДОМ» стали прототипами для запланованих до відкриття в 2018 році нових торгових майданчиків ритейлера.

sh-r-5

sh-r-6

Компанія «ТЕХНОДОМ» — провідна національна мережа магазинів електропобутової та комп’ютерної техніки Казахстану була утворена в 2002 році в Алмати. На сьогодні мережа «ТЕХНОДОМ» налічує 69 магазин на території Казахстану та 3 магазини в столиці Киргизької Республіки. Загальна торгова площа складає близько 80 000 кв. метрів у 28-і містах республіки. Модельний ряд електропобутової і комп’ютерної техніки, пропонований компанією, налічує 15 тисяч найменувань і охоплює всі можливі типи продукції.
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа