НОВИНИ

Ще два магазини SPAR з комплексними рішеннями від Modern-Expо


SPAR продовжує «мандрувати» мальовничим карпатським регіоном. Практично водночас відкрились два нові магазини в Берегово та Коломиї. Обладнання для цих торговельних точок надала компанія ModernEхро Grouр, глобальний постачальник комплексних рішень для ритейлу.

SPAR-Коломия-16.04.2018

Так, SPAR у Коломиї розташований на центральному проспекті Грушевського, торговельна площа 600 м², а в Берегово магазин у 320 м² теж знаходиться в центрі, на площі Героїв. Зручна логістика, впізнаваний європейський бренд, що працює в Україні за франшизою, — і магазини в день відкриття заповнені новими клієнтами. Втім, черг немає: у коломийському магазині працюють шість кас, а в Берегово – п`ять. Комфортні касові бокси для SPAR розроблені та надані ModernEхро Group.

SPAR-Коломия-02

Відвідувачі коментують, що їм надзвичайно імпонує те, що ці магазини працюють вже з 7 ранку. «Це зручно для тих, поспішає рано-вранці на роботу чи в справах, і, наприклад, без кави не починає свій день. Тут у відділі швидкого перекусу Food to go можна одразу випити кави чи взяти з собою, можна швидко поснідати паніні чи фірмовим хот-догом. Усе свіже, усе якісне», — коментують покупці.

rsz_lr-4961

Не менш комфортно продуманий у SPAR вечірній час – магазини працюють до 22, і це дає гарний шанс тим, хто пізно повертається додому, придбати незмінно свіжу здобу у відділі власної випічки, закупитися на наступний день у кулінарному, м’ясному чи рибному відділах з холодильним обладнанням від ModernEхро; захопити додому свіжих овочів чи фруктів – у обох магазинах мережі працює великий фреш-відділ. Для максимально комфортної викладки та демонстрації продуктів компанія ModernEхро розробила для SPAR також і відповідне стелажне обладнання.

Компанія SPAR спершу мала назву «DESPAR». Вона почала свою історію в 1932 році в Нідерландах. Назву мережі магазинів було складено з перших букв слогана організації: «Door Eendrachtig Samenwerken Profiteren Allen Regelmatig«, що в перекладі означає «Всі виграють від співпраці». Назву «SPAR» стали використовуватись з 1947 року, голландською мовою це «ялинка». Тож дерево стало символом  торгової мережі.   Сьогодні » SPAR» — це одна з найбільших  в світі мереж маркетів, супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад  12.000 магазинів у понад чотирьох десятках країн на чотирьох континентах.
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа