НОВИНИ

Рішення від Modern-Eхро для INTERTOP


rsz_gate_yes_8122

Мережа ІNTERTOP, представлена більше ніж 80 торговими точками в Україні та Казахстані, обрала партнером міжнародний холдинг ModernEхpo компанію, що створює комплексні рішення для торгівлі. Співпраця, що розпочалася в цьом році, уже має свої результати. Для трьох магазинів мережі – в Броварах, Одесі та Харкові компанія розробила індивідуальне нестандартне обладнання згідно концепту клієнта.

rsz_yes_6616

rsz_yes_6617

ІNTERTOP на сьогодні чітко відстежує ринкові тренди і швидко реагує на ці зміни тим, що намагається бути мультиканальним. Тобто дає своєму клієнту можливість не тільки купувати взуття, одяг та аксесуари відомих світових брендів, але створює власний образ і стиль, щоб клієнт міг отримати в ІNTERTOP головне: свіжу емоцію, свій позитивний клієнтський досвід. Модерн-Експо розробила індивідуальний дизайн обладнання для магазину, виготовила та змонтувала пристінні модулі, експозиційні столи та стійки, вітрини, дзеркала.

rsz_yes_6620

rsz_yes_6642

Магазини «під ключ», сервісна підтримкавізитівка компанії ModernEхро, гарантія того, що подальші проекти з мережею ІNTERTOP в Україні та Казахстані матимуть потужний партнерський супровід і результат, що перевищує найсміливіші очікування.

rsz_yes_6643

rsz_yes_6752
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа