НОВИНИ

Польський cупермаркет SPAR — з унікальним обладнанням від Modern-Eхро


004

SHOP SPAR OŁAWA – супермаркет, що почав роботу у нещодавно відкритому торговельному центрі Quick Park, що в місті Олава (Польща). Новий SPAR займає торговельну площу 680 м² і пропонує своїм клієнтам комфортну атмосферу шопінгу, ретельний підбір продукції здебільшого західно-європейського виробництва, а також власну випічку та привабливі фреш-зони. Зважаючи на клієнтів, які є батьками малюків, SPAR також облаштував територію для дітей, де в одному місці можна купити засоби із догляду, продукти харчування та іграшки.

009 018

ModernExpo успішно працює зі SPAR протягом останніх п’яти років. Одним із найяскравіших прикладів цього партнерства якраз і є реалізація цікавого проекту для нового супермаркету. Концепт SPAR кардинально відрізняється від інших маркетів Олави. Компанія Modern-Expо обладнала новий супермаркет комплексними рішеннями для торгівлі, а саме торговельними стелажами під різні види товарів та касами. Новий SPAR в Олаві, безумовно, є одним з кращих місць для шопінгу. Ритейлер має амбітні плани на 2018 рік і планує відкриття 300 магазинів. Тож партнерство з Modern-Expo має цікаві перспективи.

011 012

016

Spar найбільша роздрібна мережа франчайзингу в світі. Магазини, позначені характерним логотипом , функціонують в 44 країнах на 4 континентах. Понад 13 000 точок підтримують 12 мільйонів клієнтів щодня. Spar святкує 21 рік роботи в Польщі, адже присутній на польському ринку з 1996 року. А з 2010-го належить до однієї з найбільших в країні дистрибуційних груп (Grupa Kapitałowa Bać-Pol). Spar – одна з небагатьох роздрібних мереж, що на сто відсотків опирається на польський капітал. Spar Polska доводить, що перевірені закордонні стандарти сукупно з польським фінансуванням можуть призвести до успішної та динамічно зростаючої мережі.

008
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа