НОВИНИ

Перший проект Modern-Expo та Metro Austria


_metro_002
Новий магазин METRO відкрився нещодавно в австрійському місті СанктПельтен. І це ще одна вражаюча історія про сучасні зміни в дизайні та технологіях.  Гіпермаркет, торговельна площа якого становить 8,500 м², створений згідно концепту zeroenergy («без споживання енергії») завдяки інноваційним системам освітлення, теплоізоляції та вентиляції. Енергія постачається за допомогою власної фото гальванічної системи і  протягом року  її навіть більше, ніж магазин потребує. Цей магазин вже сьогодні обрано як демонстраційний проект, приклад для світової мережі  METRO.  
_metro_007 _metro_015
Компанія ModernExpo, як розробник комплексних рішень, стала партнером у роботі над новою концепцією METRO. Вона адаптувала під проект стелажі високого складування, каси та обладнання з нержавіючої сталі. Окрім того,  розробила рекламні панелі та дзеркальні рекламні панелі, інформаційні пункти. Також надала нові рішення для викладки фруктів,овочів та хлібобулочних виробів. Загалом, ModernExpo  створила для METRO кілька кастомізованих рішень і перший досвід співпраці з потужним світовим гравцем став успішним. 
_metro_010 _metro_014
Магазин вже сьогодні називають «кроком в майбутнє» і запевняють, що такого класу споруди насправді не є дороговартісними, якщо підходити до будівництва продумано. Тут до дрібниць врахували також розташування паркінгу на 300 місць, заправку, вихід на швидкісну трасу тощо. За словами генерального директора Арно Вольфартера (Arno Wohlfahrter)їм разом із партнерами вдалося об`єднати десятилітній досвід з інноваціями.. Успішне відкриття  унікального магазину стало ще одним важливим етапом рентабельного та стійкого зростання цієї компанії.
_metro_017 _metro_020
METRO є однією з провідних міжнародних компаній у сфері оптової та харчової торгівлі. БізнесMETRO базується на чотирьох сильних елементах — оптовому бізнесі METRO Cash & Carry, доставці FSD, сучасних цифрових сервісах та провідному бренді  Real у сегменті гіпермаркетів.
_metro_025ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа