НОВИНИ

Одразу три магазини «Траш!» з рішеннями від Modern-Eхро


logo[1]

«Траш — нова мережа дискаунтерів від групи компаній СІЛЬПО-ФУД , активно розвивається. Днями паралельно відкрились три нові магазини – у Житомир Черняхові та Києві, і всі вони – з обладнанням від міжнародного постачальника комплексних рішень для ритейлу, компанії ModernEхро.

thrash-1

 

Новий «Траш у Києві — не перший об’єкт мережі, що відкривається на новому обладнанні та в новому приміщенні, адже раніше це відбувалося на площах та обладнанні закритих супермаркетів СІЛЬПО.

thrash-2

 

Для нових магазинів мережі «Траш!» компанія ModernEхро розробила та надала комплексні рішення. Зокрема, торгові стелажі, експрес-каси, холодильні вітрини, стелажі з нержавійки в холодильні камери, обладнання вхідної групи.

 

У 2018 році у мережі дискаунтерів планують відкрити орієнтовно до двадцяти нових маркетів.

thrash-3

thrash-4

«Траш!» (thrash! «Трощимо ціни!»)магазини формату hard discount (жорсткий дискаунтер), особливість якого — переважно нижчі, порівняно з прийнятими на ринку, ціни, які встановлюють завдяки зменшенню витрат і оптимізації внутрішніх процесів.

Асортимент мережі thrash! — близько 1 500 товарних позицій, а також товари власних торгових марок за ціною нижчою, ніж в інших торгових мережах Fozzy Group.

Мережа налічує 37 магазинів в 16 містах різних регіонів України.
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа