НОВИНИ

Новий супермаркет «Ельдорадо» — чергова успішна співпраця з Modern-Eхро


rsz_dsp-3

rsz_dsp

Ще один супермаркет електроніки та побутової техніки в Україні «Ельдорадо» розпочав свою роботу в київському ТРЦ Rive Gauche. Понад 30 магазинів мережі відкривались та оновлювались у тісній співпраці з міжнародною компанією, глобальним постачальником комплексних рішень для ритейлу ModernEхро Group.

rsz_dsp-2 rsz_dsp-4

Ось і цього разу для магазину з торговою площею 800 кв.м., компанія розробила рішення під індивідуальний запит бренду. Так, зокрема запропонувала під концепт магазину торгові стелажі, розробила презентаційні столи, інформаційні стійки та максимально комфортні в роботі ергономічні розрахункові зони. З одного боку створена спокійна атмосфера для виваженого вибору товару, з іншого чітко встановлений ракурс для найкращого огляду майбутньої покупки.

rsz_dsp-5 rsz_dsp-6 rsz_dsp-7

У 2018 році мережа «Ельдорадо» планує відкривати по кілька магазинів щомісяця. Успішна співпраця триває!

«Ельдорадо» пропонує кращу світову електроніку у магазинах більше, ніж 60 міст по всій Україні. Це вибір з 50 000 моделей сучасної персональної техніки Samsung, Nokia, HTC, LG, Sony, Philips, Asus та інших провідних виробників. В «Ельдорадо» працює спеціальна сервісна служба HiTechnic, що надає сервісну підтримку: налаштовує, встановлює програми та діагностує будь-яку техніку.
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа