НОВИНИ

Новий «Сільпо» з ефектом ілюзій і реальним обладнанням від Modern-Eхро


rsz_img_20180404_180721

У Києві відкрився новий супермаркет «Сільпо» з ефектом оптичної ілюзії! Черговий творчий задум команда маркетингу одного з найбільших ритейлерів України втілила в ТРЦ Smart Plaza на площі 1531.2 кв. м. А міжнародна компанія ModernEхро вкотре стала партнером проекту, обладнавши торгові зали найсучаснішими рішеннями для рітейлу.

1

Компанія розробила для «Сільпо» торгові стелажі, стелажі з нержавіючої сталі в холодильні та морозильні камери.

rsz_img_20180404_180832

«Сільпо» — в тренді, адже приваблює свого клієнта не тільки оновленим асортиментом — 35 тис. артикулів! Але й просто фантастичним новим купівельним досвідом. Простір торговельного залу заповнюють неймовірні візерунки, обертові кола, дзеркальні конструкції. Ви йдете, скажімо, у відділ з пахучою випічкою, і раптом… вас зустрічає фантастична ілюзорна фігура. Чи не відволікатимуть кольори, фактура та фігури від головного – покупки? На момент відкриття клієнти діляться враженнями: ілюзорні ефекти лише посилюють бажання довше побути серед цієї казкової атмосфери, адже шлях до покупки стає пригодою!

2

rsz_img_20180404_180958

М’ясний і рибний відділи нового «Сільпо» наростили кількість позицій. Також тут тепер працює власна коптильня. Для цього відділу ModernEхро розробила індивідуальні столи з нержавійки для риби.

Також в реально-ілюзорному супермаркеті відкрився цех, в якому гості зможуть спостерігати за процесом приготування. У новому «Сільпо» клієнтів обслуговуватимуть 13 кас, авто можна поставити в підземному паркінгу ТРЦ Smart Plaza. І це – чудова реальність!
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа