НОВИНИ

Новий BRAVO в Баку з обладнанням від Modern-Eхpo


IMG_7644

Кращий ритейлер Азербайджану —  мережа BRAVO — відкрила черговий магазин в Баку. І зараз це найбільший гіпермаркет, площею 6442 м², рішення для якого укотре розробила міжнародна компанія Modern-Expo Group.

LV6A7625

LV6A7545

Новий магазин BRAVO пропонує величезний вибір продовольчих і непродовольчих товарів на єдиному торговельному майданчику.

Мережа стала популярною завдяки тому, що є прихильником якості за мінімальну вартість. Тут завжди найсвіжіші продукти харчування безліч делікатесів, вражаючий вибір морепродуктів, випічки і кондитерських виробів. У BRAVO можна провести чудовий шопінг, відвідавши відділи косметики, текстилю, зазирнувши в спортивну або секцію DIY («Зроби сам»). Улюблене споживацьке фірмова продукція торгової марки BRAVO за гарантовано низькими цінами.

LV6A7561

LV6A7554

Комплексні рішення для ритейлу: торгове обладнання, сервісну підтримку —  монтаж і доставку торгових стелажів — надала компанія Modern-Eхpo Group. Так само для своєї роботи в торговому залі, BRAVO вибрала стелажні системи з нержавіючої сталі Modern-Expo, ергономічні касові бокси, а для складських приміщень —  системи висотного складування (High Racks).

LV6A7504

Раніше компанія Modern-Expo створила комплексні рішення для гіпермаркету BRAVO в місті Ахмедлі, Гянджі та для Central Distribution Center в Баку.

Найближчим часом BRAVO планують відкрити ще один гіпермаркет і два супермаркети.

LV6A7579

LV6A7572
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа