НОВИНИ

На Modern-Expo — третя LEAN-конференція


photo_22-12-2017-2

Сьогодні компанія зосереджена на внутрішніх навчаннях, обміні досвідом LEAN між працівниками трьох cвоїх виробничих майданчиків: Луцька, Верхньодніпровська та Вітебська (Білорусь). Тож з цією метою 22 грудня 2017 року внутрішню LEAN-конференцію відвідали майже 70 чоловік групи компаній Modern-Expo. За допомогою презентацій вони ділилися інформацією про впровадження нововведень і покращень, що були запозичені від інших виробничих підрозділів з попередньої, літньої LEAN-конференції.

photo_22-12-2017

photo_22-12-2017-3

Генеральний директор компанії Modern-Expo Петро Пилипюк привітав учасників:

— Це великий прорив, що ми стали на цей шлях Toyota, шлях LEAN, — сказав він. — І лише саме життя підтверджує, що ми зробили правильно. Чому? Бо сьогодні, незважаючи на кризу в світі, попри всі труднощі, ми згуртувалися навколо спільної справи, і все одно наростили об`єми випуску продукції та продажів на 25 відсотків. Всі ви, хто сьогодні бере участь в конференції, думаєте, як зробити цю справу ще ефективнішою, уникнути втрат! Ви приходите з ідеями, вас надихає дух змагань. Але зараз недостатньо просто подати ідею в систему, де їх у нас тисячі. Думайте, де можна її упровадити, і тоді вона почне давати удвічі-тричі більший ефект!

 

Зараз, коли ми на порозі Нового року, важливо і далі змінювати своє мислення. Прийшовши на роботу, думати, яку цінність принесли рішення кожного з вас для компанії в цілому, чи вони інтегровані в кожному цеху, чи це стало стандартом. Якщо вірити в ці речі і щодня щось для цього робити, то все вдасться! Нехай ця конференція пройде в стилі Go Modern, що означає «Живіть! Творіть! Перемагайте!».

photo_22-12-2017-4

По завершенню конференції визначили тих, хто найбільш ефективно впорався з упровадженнями нововведень. Отже:
— III місце здобули працівники цеху торгового стелажа (Луцьк);
— ІІ місце – за цехом брендованого обладнання (Луцьк)
— І місце обійняли колеги заводу Modern-Expo у Вітебську (Білорусь)!

photo_22-12-2017-5
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа