НОВИНИ

Modern-Eхро вперше обладнала супермаркет Piotr I Paweł


rsz_107

У Польщі урочисто відкрився 145-й магазин мережі супермаркетів «Piotr I Paweł «. Магазин, площею 800 м², розташований в Рокетниці, що поблизу Познані. Тепер мешканці цього міста й іще двох сусідніх — Кекжа та Хиб, які доти робили закупи в магазинах мережі лише в Познані, зможуть зекономити багато часу на шопінг й швидко придбати свіжі продукти – фрукти, овочі, м’ясо й ковбаси, сир.

rsz_113

rsz_125

Мережа «Piotr i Paweł» також славиться своїми хлібобулочними й кондитерськими виробами і загалом винятковою якістю продукції бренду «Piotr i Paweł» (зокрема Piotr i Paw Zawsze Jakość, Piotr i Paweł PLUS, Piotr i Paweł BIO). І разом з тим, в супермаркетах мережі люблять бувати шанувальники здорового харчування і вегетаріанці, адже для цього купівельного сегменту тут передбачені спеціальні відділи з натуральними й екологічними продуктами.

rsz_129

Покупці позитивно відгукуються про супермаркети «Piotr i Paweł» через те, що тут завжди свіжі продукти харчування і відмінне обслуговування. Мережа часто отримує нагороди за якість. Власне, високі стандарти — один із ключових факторів, які обирає для співпраці міжнародна компанія ModernEхро, глобальний постачальник комплексних рішень для ритейлу. Компанія виготовила та обладнала супермаркет «Piotr i Paweł» решітковими стелажами. Дизайн та конструкція таких стелажів дозволяють розмісити більшу кількість товарів, яку добре видно з різних точок супермаркету. Також решіткові стелажі вигідно виділяють різні групи товарів в межах одного торговельного залу.

rsz_169

«Як для себе», — саме під таким гаслом створювався Перший магазин «Piotr i Paweł» був створений у Познані (Польща) 1990 року. Його засновники створили цей магазин під гаслом «Як для себе». А це приємний інтер’єр, вдала колористика, добре продуманий асортимент, свіжі товари , аккуратні та привітні продавці. Так мережа успішно розвинулась до 145 магазинів.
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа