НОВИНИ

Modern-Eхро розробила концепцію для Ajman COOP


IMG_4403

IMG_4468

В Citylife Al Tallah міста Аджман (ОАЕ) відкрився один із найпотужніших гіпермаркетів Ajman COOP. Новий ритейлер на арабському ринку уже зайняв лідерські позиції. За оцінками експертів, має великі перспективи, адже успішно обслуговує спільноту Аджману, один із еміратів, розташований за 40 кілометрів від Дубаю.

rsz_img_4390

Вперше постачальником комплексних рішень для масштабного проекту з торговельною площею в 4500 кв.м. стала міжнародна компанія ModernEхро Group, яка має власне представництво в еміратах і розуміє потреби ритейлерів регіону.

rsz_img_4396

rsz_img_4397

Відтак, компанія розробила концепцію гіпермаркету і надала Ajman COOP необхідне складське та холодильне обладнання: стелажі для фруктів, овочів та хлібобулочних виробів, пристінні холодильні вітрини, горизонтальні морозильні камери, холодильні вітрини CoolJet з навісними дверцятами, гастрономічні вітрини для піци та парові прилади.

IMG_4464

IMG_4472

Окрім того, провела монтажні та оздоблювальні роботи, надала функціональні рішення для вигідного освітлення. Із запуском цього проекту Modern-Expo формує новий корпоративний стиль Ajman Cooperative.

У подальших планах Ajman COOP відкриття ще 8 гіпермаркетів.
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа