НОВИНИ

Modern-Eхро обладнала перший SPAR в Закарпатті


IMG_8381

Компанія «SPAR Україна Корпорейшн» відкрила магазин у закарпатському місті Виноградів. Комплексні рішення з обладнання кращого food-ритейлера надав міжнародний холдинг Modern-Eхро Grouр.

rsz_img_8397
rsz_img_8420

Для магазину з торговою площею в 450 м² в компанії розробили каси, розрахункові модулі, торговельне та холодильне обладнання. Modern-Eхро, як комплексний постачальник рішень для ритейлу, завжди знаходить індивідуальні підходи до свого замовника. Спеціально для SPAR були, наприклад, ретельно підібрані кава-модулі з розрахунком на головні цінності ритейлера  — домашню атмосферу і сучасний дизайн. У затишному SPAR завжди можна випити запашної кави з тістечками, поспостерігати за приготуванням своєї смачної покупки: сендвічів, піци, бургерів, хот-догів чи паніні.

rsz_img_8578

90% продукції в новому магазині  — це товари світової якості за хорошою ціною від українських виробників, а також товари Private Label міжнародних і вітчизняних компаній.

IMG_8444

IMG_8594

У 2018 році «SPAR Україна Корпорейшн» планує відкрити ще декілька нових магазинів по Україні.

SPAR — найбільша міжнародна мережа продовольчих магазинів, яка налічує понад 12000 супермаркетів по всьому світу.

IMG_8454

Щодня в SPAR здійснюють покупки понад 50 000 українців, які, найперше, цінують якість продукції та європейський рівень обслуговування. Запорука успіху роботи SPAR: свіжість продуктів, різноманітність асортименту товарів, доступні ціни та турбота про покупців.

IMG_8566
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа