НОВИНИ

Modern-Expo запрошує на джаз!


Компанія Modern-Expo Group підтримала проведення X міжнародного джазового фестивалю у Луцьку. Джаз у Луцьку — свято якісної музики – буде проходити на території замку Любарта 25-27 серпня 2017 року. І одним зі спонсорів «фестивалю поза політикою», як його іще називають організатори – виступив міжнародний холдинг Modern-Expo Group!

Як соціально відповідальний бізнес, компанія «Модерн-Експо» підтримує цьогорічну неймовірну джазову програму в Луцьку: а це понад 80 музикантів з восьми країн світу! Лучани зможуть почути український сальса-оркестр «Dislocados», виконавця блюзу Кіта Данна, космічно-загадкову Катя Чілі, блюз від німецько-японсько-українського колективу РодеоФМ, який вперше виступатиме в Україні.

art_jazz

Один зі співорганізаторів «Art Jazz Cooperation 2017» Віктор Грисюк каже, що джазовий фестиваль – не комерційний проект, а дуже якісна музика та пропагування високої культури. Тому підтримка такого фестивалю з боку бізнесменів і власників компаній, які самі приходять на джаз і слухають його – надзвичайно важлива.

«Це відбувається на рівні особистих зв’язків та підтримки, — коментує він. — Звісно, що джаз – це не зовсім популярна музика в Україні, і частково саме у бізнесу є розуміння, що в культуру потрібно вкладати кошти. Чим вищий рівень культури, тим швидше розвивається економіка. Зокрема, за останніми дослідженнями європейських вчених, саме рівень розвитку економіки напряму залежить від загального рівня розвитку культури країни чи міста. Де культура найбільш активна та різноманітна, там створюються найкращі умови для життя середнього класу, там росте загальний рівень безпеки та, відповідно, економічного розвитку. Наприклад, якщо люди отримують якісний культурний продукт, вони зацікавлені в тому, щоб жити в кращих умовах. І навпаки, якщо люди достатньо розвинуті – їм потрібна якісна культура. Отже, чим вищий рівень культури – тим вищий рівень життя в цілому».

А Modern-Expo Group – якраз за вищий рівень життя! Go Modern, Go Jazz!
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа