НОВИНИ

Modern-Expo з комплексними рішеннями для ритейлу на виставці Seamless 2018


SONY DSC

Seamless-2018 проходила в дубайському міжнародному виставковому та конференц-центрі в ОАЕ та зібрала найкращі рішення для різних галузей: мобільного банкінгу (Fintech), безготівкових платежів (Рayments), електронної комерції (ecommerce) та ритейлу.

SONY DSC

SONY DSC

Більше ніж 300 спікерів та понад 350 експонентів, 10 000 відвідувачів з усього світу побували на найяскравішій світовій виставці.

Компанія Modern-Expo Group вперше взяла участь у Seamless-2018. На стенді, площею понад 90 квадратних метрів, компанія продемонструвала свої нові ідеї, захоплюючі інновації та передові технології. Відвідувачів вразили якість, дизайн та функціональні особливості нових торгових стелажів та пристінні холодильні вітрини.

rsz_303

SONY DSC

Для того, щоб ритейлери швидше та ефективніше адаптувалися до змін у світі, що стрімко змінюється, Modern-Expo Group пропонує рішення, які уже сьогодні формують магазини майбутнього. Так, на виставці компанія продемонструвала каси самообслуговування , POS-термінали та поштомати, які останнім часом особливо популярні. Наприклад, Modern-Expo разом зі своїм інноваційним партнером, компанією OMNIC, розробила новий поштомат FreshBox з охолоджувальними комірками.

rsz_dsc02692

Виставка Seamless-2018 стала надзвичайно важливою подією для Modern-Expo, оскільки компанія здійснює проекти на Близькому Сході та в Північній Африці. Один із них – відкриття великого гіпермаркету для AJMAN COOP в місті AJMAN.

SONY DSC

SONY DSC

Як глобальний виробник та постачальник комплексних рішень для ритейлу, Modern-Expo Group швидко реагує на ринкові зміни, де сучасний покупець шукає не лише товар, але й нову атмосферу, емоцію. Тож на конференції, яка проходила в межах виставки, співвласник Modern-Expo Group Богдан Лукасік виступив із темою «Нове життя ритейлу: оснащення магазину майбутнього». Сучасний покупець сьогодні той, хто змінює роздріб, отже, індустрія має бути готовою до впровадження нових тенденцій, щоб вони були ефективними та відповідали очікуванням.

Modern-Expo Group — міжнародний холдинг, провідний виробник і постачальник комплексних рішень для ритейлу. Компанія працює в Польщі, Росії, Німеччині, Франції, Україні, ОАЕ, Великобританії, Білорусі; має виробничі потужності понад 112 000 квадратних метрів і налічує понад 3000 працівників.
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа