НОВИНИ

Modern-Expо візьме участь у виставці Seamless Retail Middle East


_seamles_700xXmm

Seamless Retail Middle East —   найпомітніша подія у стрімкому світі роздрібних технологій і купівельного досвіду на Близькому Сході, це 18-річний досвід проведення подій такого масштабу. На виставці, що відбудеться 15-16 квітня 2018 року в Дубаї,  представлять близько 350 експонентів. Очікується понад 10 000 гостей  з усього Близького Сходу, Північної Африки, Азії та Центральної Європи.

03

 

Виставка у 2018 році обіцяє бути кращою, ніж будь-коли раніше: з найсучаснішими продуктами та послугами. Найбільш очікуваними цього року, згідно запитів, будуть

  • Павільйон цифрового маркетингу (Digital Marketing Pavilion) для компаній, які бажають налагодити свою присутність в Інтернеті;
  • Повноцінна вітрина реальності (Augmented Reality Showcase) — одна з найцікавіших революційних технологій, що змінюють бізнес, який співпрацює з клієнтами.

Конференція, в якій візьмуть участь близько 300 доповідачів, надихне новаторів, бізнес-лідерів та підприємців з усього світу.

Modern-Expo вперше візьме участь у Seamless 2018, щоб заявити про себе,  як про комплексного постачальника рішень для ритейлу та презентувати інновації для e-commerce.На виставковому павільйоні, площею 90 м², компанія представить рішення для різноманітних форматів роздрібної торгівлі.
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа