НОВИНИ

Модерн-Експо та BRAVO: Новий Гіпермаркет в Баку


У квітні розпочав свою роботу новий гіпермаркет BRAVO у місті Баку. Магазин вражає своїми розмірами, загальна площа якого становить 12 тис. м². Парковка ж гіпермаркету завбільшки 7 футбольних майданчиків та вміщає 800 автомобілів.

IMG_3899

Тут представлений широкий асортимент продукції – близько  40 000 найменувань включно з харчовими продуктами та товарами для дому. BRAVO пропонує місцеву та імпортну продукцію високої якості за помірними цінами.

IMG_3915

IMG_3921

Модерн-Експо, як виробник та постачальник комплексних рішень для рітейлу, є партнером азербайджанської мережі  BRAVO. Гіпермаркет в Баку – це другий спільний проект компаній. Раніше в 2016 році Модерн-Експо обладнала логістичний центр компанії BRAVO.

IMG_3926

В новий гіпермаркет, Модерн-Експо виготовила та доставила обладнання для різноманітних тематичних  зон, це  стелажі для побутової техніки, краси та здоров’я, товарів для дому, текстилю, меблів, електроніки та алкоголю, касові боки з відбійниками з нержавіючої сталі включно з експрес-касами тієї ж лінійки, систему проходу та возики з брендованими логотипами компанії та багато іншої продукції.

IMG_4366

IMG_4161

Окрім торгового залу, компанія облаштувала складське приміщення гіпермаркету. Сюди було доставлено стелажі високого складування та спеціальні складські стелажі з покриттям «гарячий цинк» для холодильних кімнат, що значно підвищує механічну та корозійну стійкість обладнання.

waitrose_2

Нагадаємо, Модерн-Експо є міжнародним холдингом, лідером у сфері виробництва торгівельного обладнання в Європі. Компанія оперує 3 виробничими майданчиками зі загальними потужностями 112 000 м² в Україні та Білорусі, має 14 офісів у Європі та поставляє своє обладнання в більше, ніж 60 країн світу.
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа