НОВИНИ

Модерн-Експо на виставці eDelivery EXPO 2017


15 червня у Києві відбулася конференція «eDelivery EXPO 2017», присвячена логістиці для  Інтернет-торгівлі. На захід завітало близько 400 відвідувачів. Компанія «Модерн-Експо» вперше прийняла участь у виставці та представила відвідувачам нові рішення для E-Commerce.

01

Доставка через автоматизовані термінали (поштомати)  – це не лише новий тренд на рину кур’єрських служб, але й нова можливість для Інтернет-торгівлі бути ближчою до клієнтів, адже тепер товар або посилку можна забрати у будь-який час, у зручному місці, без черги. Компанія «Модерн-Експо» виробляє такі сучасні рішення. Обладнання компанії додатково надає можливість доставки охолодженої продукції (у комірках поштоматів встановлюється спеціальний температурний режим: +4 +8), що є безумовною перевагою, коли йдеться про доставку продуктів харчування.

02

Основною «родзинкою» стенду Модерн-Експо був спеціалізований поштомат, призначений для використання в офісних і торгових центрах. Унікальний дизайн, наявність освітлення комірок, можливість використання поштомату як рецепції, викликало неабиякий інтерес у гостей виставки.

05

Крім автоматизованих терміналів, «Модерн-Експо» пропонує сегменту E-commerce різноманітні види складського обладнання, включаючи автоматизоване: системи сортингу та конвеєрні системи, а також логістичні контейнери та візочки. Особливістю компанії є можливість забезпечити клієнта комплексними рішеннями від одного постачальника.
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа