НОВИНИ

Другий проект Modern-Expo і BRAVO – в Азербайджані


IMG_7544

Провідна мережа BRAVO  розширює  в Азербайджані кількість своїх магазинів. У жовтні відкрився новий супермаркет у Гянджі , – другому за величиною місті країни.  Завдяки великому асортименту місцевих та імпортних свіжих продуктів з усього світу, демократичним цінам, спеціальним пропозиціям та акціям, BRAVO за дуже короткий проміжок часу став місцем, де мешканці Гянджі купують продукти із величезним задоволенням. Їм комфортно проводити шопінг саме тут  – продуманий до дрібниць торговельний простір дає можливість перетворити закупи на  невеличку приємну подорож у світ найкращих товарів.

IMG_7050

IMG_7093

Супермаркет у торговому центрі Ganja Mall став першим успішним проектом з Modern-Expo.  Новий BRAVO, площею близько 1200 м²,  обладнаний виготовленими на Modern-Expo  стелажними системами  з нержавіючої сталі для cold rooms.  Також компанія своєчасно доставила та змонтувала торговельні стелажі для різного роду товарів та ергономічні касові бокси. Складські приміщення супермаркету обладнали системами висотного складування (High Racks) від Modern-Expo.

IMG_7146

IMG_7090

Раніше компанія Modern-Expo створила й доставила комплексні рішення для гіпермаркету BRAVO в місті Ахмедлі та для Central Distribution Center в Баку.

BRAVO пропонує дуже широкий асортимент найсвіжіших продуктів харчування та побутові товари. Бездоганно організовані торговельні зали, хороше співвідношення ціни та якості, швидке обслуговування — все це робить супермаркети Bravo чудовим місцем для повсякденного шопінгу за найнижчими цінами.
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа