НОВИНИ

Битва драконів: Modern-Expo втретє організувала корпоративні змагання з «DragonBoat» 2017


Modern-Expo об’єднує найактивніших та найпрогресивніших, яким до душі життя в стилі «GO MODERN»! Цьогоріч, втретє в Ковелі на річці Турія, відбулися змагання веслувальників – «DragonBoat 2017»

IMG_5168

Участь у корпоративному заході взяли 16 команд: «Домінатори», «Okuni», «WIRE», «Guif Stream», «ДСП», «HUDWIN», «Тюбик», «POSMонавти», «ВВ», «BRUTTO», «Modern Brain», «ОРКІ», «ZZ Top», «Дети Колумба», «BESTia» та «Radio Builders».

IMG_5197

IMG_5205

IMG_5217

До змагань веслувальники наполегливо готувалися протягом 6 тижнів, відвідували тренування, консультувалися зі спортсменами та тренерами, готували форму – у кожної команди була своя, що різнилася кольором та символікою.

DB-2017-9

IMG_5437

Не менших зусиль в підготовці до спортивного свята доклали й вболівальники. Підтримка цього року була найпотужнішою, що наділила усіх зарядом позитиву та бажанням перемоги. Фанати приготували запальні танці, кричалки та пісні, тут били в барабани і навіть грали на духових інструментах. Приємно вразили вболівальники Дубайського офісу, які приміряли на себе одяг арабських шейхів, а жінки одягли сукні «абайї». Створена атмосфера залишила незабутні враження для кожного.

Свято відкрили співвласники компанії Modern-Expo Петро Пилипюк та Богдан Лукасік, виголосивши настановчі слова підтримки усім учасникам. Керівники побажали кожному перемоги та зазначили, що такий захід покликаний згуртувати колектив компанії, який асоціюють з човном «драконом» адже, щоб досягнути хорошого результату, потрібно докласти чималих зусиль командної роботи.

DB-2017-71

10 червня спортсмени Modern-Expo змагалися у веслуванні на дистанції 200 метрів. Суддею виступив голова Волинської федерації веслування на човні «Дракон» Андрій Шевчук, який ретельно слідкував за запливами та визначив трійку переможців по закінченню фінальних змагань. Таким чином, перемогу здобула команда «Okuni», срібло отримали «Домінатори», і третє місце посіла команда польського офісу «BESTia».

Нагороди командам урочисто вручили керівники компанії, а також визначили найактивніших вболівальників. Цогоріч – це фани команди «ОРКІ».

DB-2017-162

IMG_5261

Протягом усього дня спортивного свята, на території діяв відпочинковий комплекс з кухнею від ТМ «Дмитрук». Кухарі пригощали смачними стравами, напоями та зготували святковий шашлик. Усі присутні долучилися до запальної дискотеки і весело проводили час у дружньому колективі.

DB-2017-155

Modern-Expo – це велика сім’я, об’єднана спільною ідеєю розвитку та руху вперед. «GO MODERN» – це не лише гасло, а філософія компанії, якою живуть 3000 працівників Modern-Expo.

DB-2017-34

 

IMG_5682
ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа