Історія


Modern-Expo_factory_company

Історія холдингу бере свій початок від заснування в 1993 році у м. Любліні підприємства «Дует» і у 1994р. в м. Луцьку регіональної компанії «Модерн», з яких згодом «виросла» «Модерн-Експо». Вже за рік українське підприємство починає займатися власним виробництвом торгівельних меблів. Основними матеріалами на той час були дерево та скло.

У 1996 році Петро Пилипюк та Богдан Лукасік, продовжуючи ділову співпрацю, започаткували бренд «Модерн-Експо». На той час у м. Луцьк компанія виробляє скляні конструкції, вироби з ДСП та трубно-модульні конструкції для об’єктів торгівлі.

В 2000 році підприємство ввело в експлуатацію перші верстати FinPower і Ideal Line, що дало змогу поповнити асортимент компанії рішеннями для продуктового рітейлу, який тільки починає розвиватися в Україні — стелажними конструкціями «Модерн» і касовими боксами.

Вже через рік компанія викупила недобудований об’єкт радянського оборонного комплексу, завод «Іскра», де в майбутньому розмістилося виробництво і головний офіс.

Тепер «Модерн-Експо» набирає потужних обертів і з 2002 року на виробництві використовуються технології лазерної порізки, розробляється нове обладнання. Так, цього ж року з’являється система «Колумб» (Columbus), у 2006 – компанія розвиває новий напрям, орієнтований на виробників FMCG-продукції — POP-обладнання. 2007 рік знаменувався розвитком лінії складського стелажа, світ бачить система «Гудзон» (Hudson). У 2010 році «Модерн-Експо» почала виготовляти вироби з нержавіючої сталі. Нова продукція за традицією отримала назву «Берінг» (Bering).

У 2012 році асортимент компанії складали 6 груп товарів — торгові стелажі, касові бокси, обладнання з нержавіючої сталі, складські стелажі, POS-обладнання та системи проводки. В 2013 «Модерн-Експо» запустила виробництво холодильного обладнання.

Роки заснування заводів

2001 рік – Завод у м.Луцьку. На 2016 рік його виробничі потужності складають більше 65 000 м².

2013 рік – Запущено завод з виробництва торгового і холодильного обладнання в м. Верхньодніпровську (Україна) з виробничими потужностями — 22 000 м².

2016 рік – Почав роботу завод у Вітебську (Білорусь), 25 000 м².

Дати відкриття офісів та міжнародних філій

1997 – Розпочав роботу головний офіс в м.Луцьку

1997 – Представництво у Любліні (Польща)

2003 – Відкрився офіс у Києві

2003 – Офіс в Одесі

2004 – Розпочав роботу офіс в Дніпропетровську

2005 – Відкривається представництво в м. Москва (Росія)

2009 – Починають свою роботу представництва «Модерн-Експо» в м. Берлін (Німеччина) та в м.Дубай (ОАЕ)

2014 – Офіс у Вітебську (Білорусь)

2015 – відкрито представництво «Модерн-Експо» в Парижі (Франція) та Лондоні (Великобританія)ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа