Про нас


Modern-Expo_Company

«Ми виросли зі стартапу до міжнародного холдингу, який поставляє рішення для рітейлу різних форматів в більш, ніж 60 країн світу і є лідером на ринку в Центральній та Східній Європі. Все, чого ми досягли, стало можливим лише завдяки постійному вдосконаленню і безперервному навчанню, бажанню йти вперед, долаючи труднощі та змінюючи стандарти», — Петро Пилипюк, генеральний директор Модерн-Експо.

Модерн-Експо має великий інтелектуальний потенціал. Ми створили команду з 2500 амбітних особистостей з якостями професіоналів, які не бояться складних завдань на шляху до бездоганного результату.

Бажання бути одним з кращих постачальників обладнання на ринку, що доповнюється важкою працею — до сих пір було нашим спільним прагненням і стало ключем до успіху.

Низькі витрати досягаються завдяки ефективним, сучасним технологіям виробництва, що дуже важливо для наших клієнтів, оскільки вони отримують високоякісний продукт за конкурентною ціною, без додаткових витрат.

Разом з високими, але досяжними цілями, ми постійно працюємо над вдосконаленням нашого виробництва, яке здійснюється високотехнологічним обладнанням на заводах в Луцьку, Верхньодніпровську і Вітебську (Білорусь). З 2013 року ми почали застосовувати кращі світові практики ( «Lean», «Kaizen», «TOC», «Six Sigma» і т.д.) для того, щоб забезпечити високу якість у виробничих і управлінських процесах. Компанія впровадила систему 5S, яка передбачає 5 основних положень: сортування, акуратність, підтримання порядку, чистота і формування звички. У процесі беруть участь всі: і директор, і рядовий працівник.

Ми досягаємо якості, що підтверджується як міжнародними аудитами, так і довірою відомих в світі брендів. Партнери Модерн-Експо — це Nestle, Groupe Auchan, PepsiCo, Metro AG, British American Tobacco, Carrefour, Mars, Газпром, Mondelez, Rewe Combine, Henkel, SPAR, X5 Retail Group і ін.

Ми розуміємо, що в сучасному швидкоплинному світі, підприємці прагнуть отримувати кращі рішення від постачальників. Завдяки сучасному виробництву та бізнес-моделі «low-cost», Модерн-Експо створила вигідні умови для досягнення всіх висот і подальшого успіху в бізнесі.

Модерн-Експо — компанія з великими амбіціями і, одночасно, реалістичними планами!

GO MODERN!ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа