НОВИНИ

Modern-Expо візьме участь у виставці Seamless Retail Middle East


Baner-slaider-for-site-ME-Seamless2018-1360x768
Seamless Retail Middle East —   найпомітніша подія у стрімкому світі роздрібних технологій і купівельного досвіду на Близькому Сході, це 18річний досвід проведення подій такого масштабу. На виставці, що відбудеться 1516 квітня 2018 року в Дубаї,  представлять близько 350 експонентів. Очікується понад 10 000 гостей  з усього Близького Сходу, Північної Африки, Азії та Центральної Європи.
Виставка у 2018 році обіцяє бути кращою, ніж будьколи раніше: з найсучаснішими продуктами та послугами. Найбільш очікуваними цього року, згідно запитів, будуть Павільйон цифрового маркетингу (Digital Marketing Pavilion) для компаній, які бажають налагодити свою присутність в Інтернеті; та Повноцінна вітрина реальності (Augmented Reality Showcase) — одна з найцікавіших революційних технологій, що змінюють бізнес, який співпрацює з клієнтами. 
Конференція, в якій візьмуть участь близько 300 доповідачів, надихне новаторів, бізнеслідерів та підприємців з усього світу.
Modern-Expo вперше візьме участь у Seamless 2018, щоб заявити про себе,  як про комплексного постачальника рішень для ритейлу та презентувати інновації для e-commerce.На виставковому павільйоні, площею 90 м², компанія представить рішення для різноманітних форматів роздрібної торгівлі. ІНШІ НОВИНИ


ПІДПИСАТИСЬ

БАЖАЄТЕ ВІДПИСАТИСЯ?

Слідкуйте за оновленнями «Модерн-Експо»!

Ми в соцмедіа